Blog podróżniczy„4 pory roku w Tatrach” obiektywem Kuby Witosa i kamerą John’s Drones

12 grudnia, 2020

„4 pory roku w Tatrach” obiektywem Kuby Witosa i kamerą John’s Drones to projekt, dzięki któremu pokochasz góry na nowo! Który sprawi, że Twój plecak będzie w połowie spakowany, zanim skończysz czytać artykuł. Pokażemy Ci miejsca, do których będziesz wracać, bo będą wyzwalać w Tobie silne pozytywne emocje. Przekonaj się sam!

W ramach wstępu

Cześć, nazywam się Adam Parzusiński i jestem odpowiedzialny za realizację inwestycji „Apartamenty Księżycowe w Zakopanem”. Podjęliśmy decyzję że sporą część bloga to będą wpisy Kuby Witosa, podróżnika i fotografa. Zdjęcia, które robi, są zjawiskowe i zabierają mnie w magiczne miejsca, gdy nie mogę być tam fizycznie. Macie niekiedy tak, że jesteście w górach i wiecie, że żadna matryca tego piękna nie odda? No to zobaczcie fotografie Kuby! On to potrafi. Gęsia skórka.

Dlatego nasza spółka podpisała umowę z Kubą Witosem i John’s Drones. W ramach współpracy m.in. objęliśmy swoim patronatem projekt „4 pory roku w Tatrach”. Nie zastanawialiśmy się długo, jesteśmy przekonani, że to będzie reportaż podróżniczy, jakiego jeszcze nie było. Połączenie dwóch talentów, zdjęć i wideo i do tego w 4 różnych porach roku. Będziemy wspierać ten projekt od początku do końca.

 

Skąd pomysł na projekt “4 pory roku w Tatrach”?

 

Z miłości do gór

4 pory roku w Tatrach to reportaż podróżniczy stworzony z miłości do gór. Chcemy pokazać Wam miejsca, do których będziecie chcieli wracać. Które na długo zagoszczą w Waszych sercach i głowach. I właśnie Kuba Witos jest doskonałą osobą, która wprowadzi w świat gór początkujących, ale też pokaże nowe oblicza gór, tym którzy niejeden szczyt zdobyli. Spójrzcie oczami Kuby na góry, a poczujecie o czym piszę.

Z miłości do biznesu

Uważamy, że inwestycja, którą budujemy jest wyjątkowa. A miejsce, w którym powstaje nie jest przypadkowe.
Z dala od zgiełku np. Krupówek, z widokiem na góry. Dlatego postanowiliśmy pokazywać Wam to oczyma Kuby Witosa i John’s Drones.
Już na etapie budowy promujemy to miejsce, ukazując jego klimat, a także położenie, z którego można wyruszyć na szlaki górskie. Chcemy na nowo przyciągnąć do Zakopanego miłośników gór, którzy cenią relaks i spokój. Kiedy tylko pomyślą “chcę jechać w góry”, wybór będzie dla nich jasny: “Apartamenty Księżycowe”. Inwestorzy, którzy zainwestują w apartament, będą mieli zatem już w pakiecie rozpoznawalną markę swoich apartamentów i miłośników tego miejsca, którzy chętnie będą wynajmować te nieruchomości. Lubimy działać kompleksowo i myśleć kilka kroków naprzód.

 

Czego możesz spodziewać się po projekcie

“4 pory roku w Tatrach”?

opisy ciekawych miejsc i tras, piękne zdjęcia Kuby Witosa, relacje kręcone przez John’s Drones oraz konkursy i nagrody.

Spodziewaj się dużej dawki inspiracji. Wyjątkowych ujęć i opisów pełnych emocji. Do współpracy zaprosiliśmy Kubę Witosa, bo góry to jego życie. Jest pasjonatem, który umie zarażać miłością do gór.

 

“Jeżeli Zakopane kojarzy Ci się z Krupówkami albo myślisz, że w tych regionach już wszystko widziałeś, to przekonasz się, że jesteś w błędzie. Pozwól, że jako mieszkaniec Zakopanego oprowadzę Cię po miejscach mniej turystycznych. Naszą przygodę zaczniemy od części Zakopanego, gdzie powstaje niezwykła inwestycja „Apartamenty Księżycowe” z widokiem na szerokie pasmo górskie. Jestem Ambasadorem tego projektu deweloperskiego i autorem reportażu „4 pory roku w Tatrach”, bo uważam, że to miejsce dla prawdziwych miłośników gór, którzy każdego ranka, budząc się będą podziwiać Nosal czy Giewont” – mówi Kuba Witos.

 

Jako inwestorzy wierzymy, że właśnie w takich miejscach można oddychać pełną piersią i poczuć, że się żyje. Dlatego takie miejsca wybieramy pod budowę nowych inwestycji. To stąd widzisz wiele dróg, które prowadzą na szczyt. Czujesz siłę i spokój. Podejmujesz najlepsze decyzje. Zależy nam, abyś dobrze czuł się w naszym nieruchomościach lub twoi klienci. To tu będziecie odpoczywać, czerpać inspiracje i ładować baterie.

 

Czytaj relacje z podróży Tutaj >>

Oglądaj fotografie zapierające dech Tutaj >>

Czytaj więcej o inwestycji Tutaj >>

Do zobaczenia w social media,

Do zobaczenia na szlaku.

 

Kto stoi za projektem “Cztery pory roku w Tatrach”?

Poznaj ich:

 

Kuba Witos

utalentowany fotograf z Zakopanego, znany również jako „Łowca zachodów”, który od wielu lat doceniany jest zajmując najwyższe miejsca w takich konkursach jak “Lawiny”, Tatrzańska Jesień”, czy ogólnoświatowym konkursie ,,Exploring Youth and Discovering the Beauty of Nature”. Krajobrazy ujęte w jego negatywie są przedstawione w ciekawy sposób, ukazując jego wrażliwość i miłość do gór. Prawdziwy pasjonat, uzależniony od gór.

 

 

 

 

 

John’s Drones

Jan Parzusiński poszukiwacz najlepszych kadrów architektury. Ceniony filmmaker w branży nieruchomości. Kolorysta szkolony u najlepszych z Young Colorists United. Jego produkcje nie schodzą z podium corocznego konkursu ogólnopolskiego Wizjery (2018, 2019, 2020). Najlepsze produkcje video nieruchomości w Polsce. Kreuje standardy video dla branży nieruchomości w Polsce i ciągle podnosi poprzeczkę. Gdy nie kręci kolejnych ujęć na planie, pracuje nad posprodukcją. W wolnym czasie podróżuje po górach, trenuje boks lub spędza aktywnie czas na siłowni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nota prawna

Projekt ten realizowany jest w ramach reportażu podróżniczego Jakuba Witosa po Tatrach (Cztery pory roku w Tatrach), w których opowiada o swoich wyprawach górskich i obserwacjach natury. Wszelkie przedstawione materiały w reportażu na łamach bloga (www.blog.ksiezycowezakopane.pl) pochodzą z wypraw Jakuba Witosa i nie mogą być publikowane i re dystrybuowane bez pisemnej zgody autora reportażu. Pamiętaj! Podróżujesz na własną odpowiedzialność. Wszelkie materiały na niniejszej witrynie internetowej zamieszczone są jedynie w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada w żadnej konkretnej sprawie. Odwiedzający niniejszą witrynę przed wyjściem w góry powinni zawsze zasięgnąć indywidualnej porady i oceny warunków atmosferycznych i fizycznych uczestników wycieczki, we wszystkich sprawach w jakikolwiek sposób odnoszących się do ich praw, obowiązków i bezpieczeństwa zdrowia i życia.

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram