KREDYT HIPOTECZNYFinansowanie Zakupu Twojego Apartamentu

Nasz Ekspert Finansowy zapewni Ci maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Niezależni Eksperci Finansowi wezmą pod uwagę wszystkie czynniki i pomogą odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kredytami mieszkaniowymi na zakup nowych mieszkań. Współpraca z 13 bankami powoduje oszczędność czasu i daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje pewność wyboru najlepszego kredytu.
Weź kredyt na zakup apartamentu i jego wykończenie.

KREDYT HIPOTECZNY Finansowanie Zakupu Twojego Apartamentu

SPOTKANIE Z EKSPERTEM

Bezpłatna analiza i oszacowanie zdolności kredytowej. Umów się na spotkanie w celu wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej.

JASNA I PRZEJRZYSTA OFERTA

0 zł ukrytych kosztów. Otrzymasz bezpłatne porównanie i pomoc przy wyborze oferty oraz wsparcie podczas negocjacji oferty w banku.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Analiza ofert 13 banków. Oferta dopasowana do potrzeb i oczekiwań Klienta.

BEZPŁATNA ANALIZA Umów się z Doradcą, który posiada wszystkie dokumenty dotyczące inwestycji

MONIKA WÓJS

Doradca finansowy

+576 568 958
monika.wojs@opendirect.pl

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram