Poznaj apartament
Iovi Loft 145,1 m2

Jowisz – największy wśród olbrzymów. Ba! Największy w całym układzie Słonecznym! W Apartamentach Księżycowych również spełnia swoją rolę – reprezentuje największą do wyboru opcję, czyli cały budynek. Stanowi nietuzinkowy wybór dla osób ceniących sobie przestrzeń, dbających o otoczenie wokół siebie i dostateczną odległość od innych. Prywatność to luksus dzisiejszych czasów.

Poznaj apartament
Iovi Loft 145,1 m2

Jowisz – największy wśród olbrzymów. Ba! Największy w całym układzie Słonecznym! W Apartamentach Księżycowych również spełnia swoją rolę – reprezentuje największą do wyboru opcję, czyli cały budynek. Stanowi nietuzinkowy wybór dla osób ceniących sobie przestrzeń, dbających o otoczenie wokół siebie i dostateczną odległość od innych. Prywatność to luksus dzisiejszych czasów.

012345678900123456789001234567890POWIERZCHNIAużytkowa
01234567890PRZESTRONNYCHsypialni
01234567890ŁAZIENKIna każdym piętrze
0123456789001234567890OSOBOWYapartament

IOVI LOFT Jowisz, gazowy dostojnik firmamentu

Iovi Loft to przestronny trzypoziomowy dom rodzinny o powierzchni 145,1 m2, który pomieści wszystkich członków Twojej rodziny oraz zaproszonych gości. Parter z dostępem do prywatnego ogrodu, który z pewnością docenisz ciepłymi, letnimi wieczorami, podczas spotkań w ogrodzie z najbliższymi. Piętro i poddasze z widokowymi balkonami, abyś mógł podziwiać górskie krajobrazy z perspektywy własnych czterech kątów.

Tuż przy samym wejściu został zaprojektowany praktyczny przedsionek z klatką schodową prowadzącą na piętro i poddasze. Przestrzeń pod nią praktycznie wykorzystasz jako stylowy, zabudowany schowek, idealny na przechowywanie odzieży wierzchniej oraz obuwia. Centrum domu stanowi przestronny salon, połączony z kuchnią i strefą do spożywania posiłków. Duże okna i wyjście do ogrodu tworzą tu niezwykle jasną, nasłonecznioną przestrzeń. Dodatkowy pokój na parterze, może służyć jako gabinet do pracy lub sypialnia dla przyjmowanych przez gości. Uzupełnienie parteru stanowi duża łazienka, mieszcząca wygodną kabinę prysznicową.

Piętro to prawdziwy raj stworzony z myślą o najmłodszych domownikach. Dwie osobne sypialnie, które z łatwością urządzisz pod przytulne pokoje dla Twoich dzieci. Tworząc przestrzeń do zabaw, odpoczynku i nabrania sił na kolejny, aktywny dzień. Dodatkowo, zaprojektowano tu niewielki salon z aneksem kuchennym, który sprawdzi się dla przyjmowanych gości. Z dwóch pokoi wyjścia na widokowe balkony. Łazienka, w której zmieścisz prysznic, by umilić wieczorne kąpiele.

Przytulne poddasze mieści dwie osobne sypialnie z balkonami, z których można zachwycać się zjawiskowymi zachodami słońca pośród górskich szczytów. Dodatkowo na poddaszu zaplanowano salon z aneksem kuchennym. Do tego duża łazienka mieszczące prysznic.

Ogrodzone, strzeżone osiedle z miejscami postojowymi, dostęp do wspólnej strefy Relax & SPA z sauną i jacuzzi oraz wygodnymi szafkami na sprzęt sportowy i mini lobby barem sprawią, że będziesz mieć nieograniczone możliwości wypoczynku i odprężenia, a przy tym bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. Kup i zamieszkaj w Iovi Loft!

Sam zdecyduj o standardzie wykończenia. Apartament może być przygotowany w standardzie deweloperskim, obejmującym tynki, wylewki, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzejniki, okna, drzwi wejściowe, instalację alarmową, domofon. Przeznaczony do indywidualnej aranżacji we własnym zakresie.

Jeśli jednak cenisz swój czas i pieniądze, postaw na pakiet wykończenia pod klucz. Decydując się na apartament w wersji pod klucz, zyskasz materiały i usługę wykończeniową na najwyższym poziomie, oszczędzisz czas i nerwy, dostaniesz gwarancję i rękojmię, abyś miał pewność co do jakości wykonanych prac. Zajrzyj do zakładki “Wykończenie pod klucz” aby dowiedzieć się więcej.

Myślisz o zakupie apartamentu w Zakopanem i poszukujesz idealnego rozwiązania? Nasz projektant wnętrz jest do Twojej dyspozycji, dostosujesz projekt pod swoje preferencje i indywidualne potrzeby. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.

TRZYPOZIOMOWY

apartament na parterze, piętrze i poddaszu

OGRÓD I BALKONY

z widokiem na Tatry

MIEJSCE POSTOJOWE

na terenie osiedla

STREFA

Relax & SPA

Poznaj układ apartamentu Iovi Loft

  • PARTER
  • PIĘTRO
  • PODDASZE
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/10/IOVI-parter.jpg

APARTAMENT IOVI LOFTParter / 52 m2

ŁAZIENKA5,8 m2
KUCHNIA13,7 m2
SALON10,2 m2
SYPIALNIA9,9 m2
HOL3,5 m2
KOMUNIKACJA8,9 m2
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/10/IOVI-pietro.jpg

APARTAMENT IOVI LOFTPiętro / 52,6 m2

ŁAZIENKA3,1 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM19,1 m2
SYPIALNIA9,8 m2
SYPIALNIA10,1 m2
KOMUNIKACJA10,5 m2
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/10/IOVI-poddasze.jpg

APARTAMENT IOVI LOFTPoddasze / 40,5 m2

ŁAZIENKA2,3 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM13,7 m2
HOL2,3 m2
SYPIALNIA8,5 m2
SYPIALNIA8,7 m2
KOMUNIKACJA3,5 m2
POM. GOSPODARCZE1,5 m2

Zobacz inne typy apartamentów

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 790 414 110

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram