AktualnościKuba Witos ambasadorem inwestycji Apartamenty Księżycowe w Zakopanem

18 grudnia, 2020

Miło nam poinformować że nasza spółka podpisała umowę współpracy z Kubą Witosem jednym z najbardziej utalentowanych tatrzańskich fotografów, który od wielu lat doceniany jest zajmując najwyższe miejsca w takich konkursach jak “Lawiny”, Tatrzańska Jesień”, czy ogólnoświatowym konkursie ,,Exploring Youth and Discovering the Beauty of Nature”. Krajobrazy ujęte w jego negatywie są przedstawione w ciekawy sposób, ukazując jego wrażliwość i miłość do gór.

Jestem Ambasadorem tego projektu deweloperskiego i autorem reportażu „4 pory roku w Tatrach”, bo uważam, że to miejsce dla prawdziwych miłośników gór, którzy każdego ranka, budząc się będą podziwiać Nosal czy Giewont” – mówi Kuba Witos.

 

 

Wspólnie zawarta umowa współpracy obejmuje wspólne działania marketingowe dotyczące naszej inwestycji deweloperskiej w Zakopanem. Kuba jako fotograf będzie relacjonował naszym klientom widoki na góry jakie można podziwiać z apartamentów. Kampania będzie realizowana przede wszystkim w intrenecie, między innymi w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) na profilach Kuby Witosa @kuba_witos_fotografia oraz inwestycji mieszkaniowej @ksiezycowezakopane

Nasz spółka również zdecydowała się w ramach współpracy zostać sponsorem oraz patronem reportażu podróżniczego „4 pory roku w Tatrach” którego pomysł zrodził się w głowie Kuby Witosa. Cieszymy się że przyczynimy się do tego aby szerokie grono miłośników Tatr poznała nowe miejsca, które zainspirują ich do nowych podróży. Czytelnicy  www.blog.ksiezycowezakopane.pl poznają Zakopane na nowo, oczyma mieszkańca, który z niezwykłą wrażliwością umie oddać piękno gór fotografią. Dodatkowo John Drones będzie relacjonować jego wyprawy. Zatem każdy otrzyma sporą dawkę inspiracji i wskazówek, które będą przesiąknięte emocjami górskiego pasjonata.

„Objęliśmy swoim patronatem projekt „4 pory roku w Tatrach”. Nie zastanawialiśmy się długo, jesteśmy przekonani, że to będzie reportaż podróżniczy, jakiego jeszcze nie było. Połączenie dwóch talentów, zdjęć i wideo i do tego w 4 różnych porach roku. Będziemy wspierać ten projekt od początku do końca.” – mówi Adam Parzusiński

 

Obecnie inwestycja „Apartamenty Księżycowe w Zakopanem” jest w trakcie realizacji, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na IV kwartał 2021 roku. Inwestycja ta budowana jest przez inwestorów, którzy wcześniej realizowali i realizują inwestycje mieszkaniowe na terenie województwa małopolskiego m.in. w Krakowie, Gorlicach, Nowym Sączu, Bochni, Dąbrowie Górniczej, Krynicy Zdrój.

 

Informacja prasowa.
Zakopane. Grudzień 2020.

 

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram