PEWNA INWESTYCJA Twoje mieszkanie w Zakopanem

Trzy pierwsze punkty widoczne po zmroku na zakopiańskim niebie to Wenus, Jowisz i Syriusz. Nazwaliśmy tak nasze rodzinne apartamenty, bo zmierzch to pora powrotów. Wracamy z pracy, ze szkoły, z wędrówki i spędzamy czas w domu. Opowiadając sobie codzienne historie, tworzymy gwiazdozbiory najjaśniejszych wspomnień, okalających nas przez lata swoim łagodnym światłem.

Coraz więcej osób inwestuje w swoje drugie miejsce zamieszkania. Drugi dom w górach to miejsce odprężającego wypoczynku, z dala od codziennych obowiązków. Miejsce wyciszenia i relaksu z masą popularnych atrakcji turystycznych w zasięgu ręki.

Możesz przyjechać tu na wakacje, urlop, spędzić aktywnie czas, przemierzając górskie szlaki. Zorganizujesz rodzinne święta, przy Choince z widokiem na panoramę ośnieżonych Tatr. Zakopane to niezwykły klimat, który możesz mieć dla siebie inwestując w apartament.

PEWNA INWESTYCJA

w nieruchomość

ATRAKCJE

na wyciągnięcie ręki

APARTAMENTY

wyposażone w Internet

DOSTĘP

do Strefy Relaks & SPA

APARTAMENTY MIESZKALNEWybierz jeden z trzech typów apartamentów

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 790 414 110

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram