POZNAJNasz projekt

Spójrz w górę, podziwiaj skąpane w srebrzystym blasku księżyca, dumne szczyty gór, na tle rozgwieżdżonego, nocnego nieba i patrząc w kosmos odnajdź swoje miejsce tu, na Ziemi.

Spójrz w ciemne niebo i zobacz jak jasne punkty tworzą obrazy, są ze sobą połączone niewidzialną linią, ideą wspólnoty, przynależności do czegoś większego. Konstelacje, układy planetarne, wszechświat. Jaką częścią układanki jesteś?

Apartamenty Księżycowe to nie tylko surowe budynki, kamień, drewno i szkło. To miejsce, w którym spędzasz swój cenny, wolny czas. Płótno, na którym malujesz krótkie historie łączące się w konstelacje wspomnień, w twój własny wszechświat zwany życiem. To ważne, aby urządzać go po swojemu.

POZNAJNasz projekt

Spójrz w górę, podziwiaj skąpane w srebrzystym blasku księżyca, dumne szczyty gór, na tle rozgwieżdżonego, nocnego nieba i patrząc w kosmos odnajdź swoje miejsce tu, na Ziemi.
01234567890luksusowych budynków
0123456789001234567890apartamenty
01234567890warianty inwestycyjne
01234567890warianty mieszkalne

Doświadczony inwestor

Od ponad 35 lat zajmujemy się budową obiektów usługowych i mieszkalnych na terenie małopolski dla klientów indywidualnych i biznesowych.
W indywidualnych projektach zawsze poszukujemy nieszablonowych lokalizacji z widokiem, pod przyszłe inwestycje. Następnie z grupą architektów przygotowujemy projekt z niezwykłą starannością i wyobraźnią, poprzedzając go szczegółową analizą rynku, zgodnie z obecnymi trendami lub często je wyprzedzając.

Nasze projekty wyróżnia perfekcjonizm, dbałość o każdy detal i przemyślana architektura wpisująca się w wybraną przez nas lokalizację i krajobraz. Stale czerpiemy inspiracje, śledzimy rynki pod kątem obecnych trendów.

Dużą uwagę przywiązujemy do budowy i wyboru jakości materiałów, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają wysokiej klasy specjaliści, tak aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani faktem posiadania nieruchomości z portfela naszych inwestycji.
Doświadczony inwestor

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych

W związku z dynamicznym rozwojem i pracą nad kolejnymi projektami, poszukujemy gruntów w wyjątkowych miejscach, pod inwestycje. Na terenie małopolski: Kraków, Wieliczka, Zakopane, Krynica Zdrój, okolice Jeziora Czorsztyńskiego.

Jeśli posiadasz grunt, w który warto zainwestować, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

ZOBACZNasze dotychczasowe realizacje

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 790 414 110

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram