Poznaj apartament
Orion Loft 96,8 m2

W naszej inwestycji wyróżniamy trzy typy apartamentów. Jednym z nich jest Orion, to jedna z najbardziej znanych konstelacji, która już wkrótce podzieli się tym epitetem z Twoim apartamentem w Zakopanem. Popularność tego miejsca zapewni sprzyjający układ, nie gwiazd lecz dwóch kondygnacji – piętra i poddasza. W tym wariancie widoczne korzyści dla gości to zniewalający widok z ostatniego piętra.

Poznaj apartament
Orion Loft 96,8 m2

W naszej inwestycji wyróżniamy trzy typy apartamentów. Jednym z nich jest Orion, to jedna z najbardziej znanych konstelacji, która już wkrótce podzieli się tym epitetem z Twoim apartamentem w Zakopanem. Popularność tego miejsca zapewni sprzyjający układ, nie gwiazd lecz dwóch kondygnacji – piętra i poddasza. W tym wariancie widoczne korzyści dla gości to zniewalający widok z ostatniego piętra.

0123456789001234567890POWIERZCHNIAużytkowa
01234567890JEDNOSTKIhotelowe
01234567890USTAWNYCHpokoi
0123456789001234567890MIEJSCnoclegowych

ORION LOFT Dwa apartamenty hotelowe w jednym lokalu z księgą wieczystą

Orion Loft to dwupoziomowy lokal o powierzchni 96,8 m2, podzielony na dwa odrębne apartamenty hotelowe z dwoma indywidualnymi wejściami. Stworzone i zaprojektowane z myślą o turystach, odwiedzających piękne zakątki Zakopanego. Każdy z apartamentów hotelowych został zaprojektowany tak, aby wygodnie pomieścić 4 wspólnie podróżujące osoby. Dodatkowe miejsce na rozkładaną sofę w salonie sprawia, że apartamenty spokojnie pomieszczą nawet do 6 osób.

Łączna powierzchnia dwupoziomowego lokalu z częściami wspólnymi: 96,8 m2
I poziom – I jednostka hotelowa pod wynajem: 42,1 m2
II poziom – II jednostka hotelowa pod wynajem: 35,5 m2

Apartament na piętrze o powierzchni 42,1 m2, tuż przy wejściu posiada miejsce na pozostawienie odzieży wierzchniej i obuwia. Przestronny salon z miejscem na rozkładaną, dwuosobową kanapę, połączony z aneksem kuchennym oraz strefą do wspólnego spożywania posiłków. Takie ułożenie pozwoli odwiedzającym spędzić miło czas podczas przygotowywania smakowity posiłków, inspirowanych zakopiańskim klimatem. Dwie osobne sypialnie o metrażach mieszczących dwuosobowe łóżka, pozwolą turystom na wyciszenie po aktywnie spędzonym dniu. Łazienka z wygodną kabiną prysznicową, umili mieszkańcom wieczorne kąpiele. Dopełnienie apartamentu stanowią dwa balkony, pozwalające zrelaksować się przy filiżance ciepłej herbaty, nawet zimnymi wieczorami.

Apartament na poddaszu o powierzchni 35,5 m2 to prawdziwa widokowa wieża. Tuż przy wejściu zaprojektowano funkcjonalny hol z miejscem na odzież wierzchnią i obuwie. Salon mieszczący rozkładaną, dwuosobową kanapę, został przystosowany aby pomieścić większą liczbę turystów. Aneks kuchenny ze strefą do spożywania posiłków pozwoli odwiedzającym na wspólne spędzanie czasu. Dwie osobne sypialnie z wyjściami na balkony, z których można podziwiać górskie krajobrazy i cieszyć się wyjątkową chwilą. Łazienka mieszcząca dużą kabinę prysznicową z hydromasażem. Ten apartament to najbardziej przytulny zakątek na świecie, do którego turyści będą chcieli powracać.

Ogrodzone, strzeżone osiedle z miejscami postojowymi dla każdego, dostęp do wspólnej strefy Relax & SPA z sauną i jacuzzi oraz wygodnymi szafkami na sprzęt sportowy i mini lobby barem, zapewnią Twoim gościom miejsce do wypoczynku i odprężenia, a także bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. Zainwestuj w Orion Loft!

Twój apartament może zostać oddany w stanie deweloperskim, obejmującym tynki, wylewki, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzejniki, okna, drzwi wejściowe, instalację alarmową, domofon. Przeznaczonym do indywidualnej aranżacji we własnym zakresie.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, postaw na jeden z dwóch przygotowanych pakietów wykończenia pod klucz: standard i premium. Decydując się na wersję pod klucz, zyskujesz materiały i usługę wykończeniową z niższym podatkiem – 8% VAT, oszczędzisz czas i nerwy, dostaniesz gwarancję i rękojmię, będziesz mieć pewność co do jakości wykonanych prac. Zajrzyj do zakładki “Wykończenie pod klucz” aby dowiedzieć się więcej.

Myślisz o inwestycji w apartamenty w Zakopanem i poszukujesz idealnego rozwiązania? Skontaktuj się z nami. Apartamenty Księżycowe to całoroczny zwrot z inwestycji. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.

DWUPOZIOMOWY

apartament na piętrze i poddaszu

BALKONY

z widokiem na Tatry

MIEJSCE POSTOJOWE

na terenie osiedla

STREFA

Relax & SPA

Poznaj układ apartamentu Orion Loft

  • PIĘTRO
  • PODDASZE
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/12/ORION-POLARIS-pietro.jpg

APARTAMENT ORION LOFTI jednostka hotelowa / 42,1 m2

ŁAZIENKA3,1 m2
SALON Z ANEKSEM KUCENNYM19,1 m2
SYPIALNIA9,8 m2
SYPIALNIA10,1 m2

Pomieszczenia wspólne: 19,2 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 15,4 m2

https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/12/ORION-POLARIS-poddasze.jpg

APARTAMENT ORION LOFTII jednostka hotelowa / 35,5 m2

ŁAZIENKA2,3 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM13,7 m2
HOL2,3 m2
SYPIALNIA8,5 m2
SYPIALNIA8,7 m2

Pomieszczenia wspólne: 19,2 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 15,4 m2

Zobacz inne typy apartamentów wybierane przez inwestorów

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 503 135 321

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram