Poznaj apartament
Polaris Loft 145,6 m2

W naszej inwestycji wyróżniamy trzy typy apartamentów. Jednym z nich jest Polaris, zainspirowany Gwiazdą Polarną, największą w konstelacji Małej Niedźwiedzicy, wyznaczającą kierunek północny i prowadzącą podróżników do domu. Polaris Loft to trzypoziomowy budynek, składający się z trzech niezależnych jednostek hotelowych, gdzie zarówno latem, jak i zimą będą mogli odpocząć Twoi goście. Polaris jest widoczna w dzień i w nocy, nigdy nie opuszcza nieba – tak jak Twoi goście nie będą chcieli opuścić tego apartamentu.

Poznaj apartament
Polaris Loft 145,6 m2

Zainspirowany Gwiazdą Polarną, największą w konstelacji Małej Niedźwiedzicy, wyznaczającą kierunek północny i prowadzącą podróżników do domu. Polaris Loft to trzypoziomowy budynek, składający się z trzech niezależnych jednostek hotelowych, gdzie zarówno latem, jak i zimą będą mogli odpocząć Twoi goście. Polaris jest widoczna w dzień i w nocy, nigdy nie opuszcza nieba – tak jak Twoi goście nie będą chcieli opuścić tego apartamentu.

012345678900123456789001234567890POWIERZCHNIAużytkowa
01234567890JEDNOSTKIhotelowe
01234567890USTAWNYCHpokoi
0123456789001234567890MIEJSCnoclegowych

POLARIS LOFT Trzy apartamenty hotelowe w jednym budynku z księgą wieczystą

Polaris Loft to przestronny trzypoziomowy budynek o powierzchni 145,6 m2, podzielony na trzy odrębne apartamenty hotelowe, niezależne i z indywidualnymi wejściami: na parterze, piętrze oraz poddaszu. Każdy z apartamentów został zaprojektowany tak, aby wygodnie pomieścić 4 wspólnie podróżujące osoby. Dodatkowe miejsce na rozkładaną sofę w salonie sprawia, że apartamenty spokojnie pomieszczą nawet do 6 osób.

Łączna powierzchnia trzypoziomowego lokalu: 145,6 m2

I poziom – I jednostka hotelowa pod wynajem: 47,3 m2
II poziom – II jednostka hotelowa pod wynajem: 42,1 m2
III poziom – III jednostka hotelowa pod wynajem: 35,5 m2

Apartament na parterze o powierzchni 47,3 m2, tuż przy wejściu posiada niepozorny hol, który będzie idealnym miejscem na przechowywanie odzieży wierzchniej oraz obuwia w wygodnej szafie. Salon połączony z aneksem kuchennym oraz strefą do spożywania posiłków, stanowi miejsce spotkań towarzyskich. Znajdziesz tu miejsce na rozkładaną dwuosobową kanapę, aby dostosować apartament dla większej ilości podróżujących turystów. Duże okna i wyjście bezpośrednio do ogrodu tworzą niezwykle jasną, nasłonecznioną przestrzeń. Dwie, przytulne sypialnie zostały zaprojektowane jako miejsce do odprężenia i relaksu po aktywnie spędzonym dniu. Dopełnienie apartamentu stanowi łazienka z kabiną prysznicową. Apartament z pewnością pomieści nawet 6 osób spędzających wspólnie czas w Zakopanem. Przynależny do budynku ogród to dodatkowa przestrzeń do relaksu dla podróżujących.

Apartament na piętrze o powierzchni 42,1 m2, tuż za drzwiami wejściowymi posiada wnękę, która sprawdzi się idealnie jako miejsce na przechowywanie odzieży wierzchniej oraz obuwia. Salon połączony z aneksem kuchennym, został zaprojektowany jako przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z bliskimi, pomieści dwuosobową, rozkładaną kanapę oraz stół do wspólnego spożywania posiłków. Dwie osobne sypialnie, sprzyjają wewnętrznemu wyciszeniu i sprawiają, że ten apartament stanie się niezwykle komfortowy dla wspólnie podróżujących znajomych lub rodziny z dziećmi. Spokojnie pomieści 6 osób. Z salonu i sypialni zaplanowano wyjścia na balkony, które zachwycą turystów górskimi widokami. Do apartamentu dochodzi duża łazienka mieszcząca wygodną kabinę prysznicową, by umilić mieszkańcom wieczorne kąpiele.

Apartament na poddaszu o powierzchni 35,5 m2, to cicha przystań, w której podróżujący aż będą chcieli się zatrzymać i zostać jak najdłużej. Tuż przy wejściu zaprojektowano hol mieszczący szafę na przechowywanie odzieży wierzchniej oraz obuwia. Komfortowy salon połączony z aneksem kuchennym z miejscem na dwuosobową, rozkładaną kanapę oraz wygodny stół. Dwie osobne sypialnie i łazienka mieszcząca dużą kabinę prysznicową sprawia, że apartament ten, pomimo swojego niewielkiego metrażu pomieści nawet 6 podróżujących. Wyjście z każdego pokoju na balkon, zapewni zjawiskowe widoki na zachodzące pośród górskich szczytów słońce.

Ogrodzone, strzeżone osiedle z miejscami postojowymi dla każdego, dostęp do wspólnej strefy Relax & SPA z sauną i jacuzzi oraz wygodnymi szafkami na sprzęt sportowy i mini lobby barem, zapewnią Twoim gościom miejsce do wypoczynku i odprężenia, a także bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. Zainwestuj w Polaris Loft!

Twój apartament może zostać oddany w stanie deweloperskim, obejmującym tynki, wylewki, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzejniki, okna, drzwi wejściowe, instalację alarmową, domofon. Przeznaczonym do indywidualnej aranżacji we własnym zakresie.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, postaw na jeden z dwóch przygotowanych pakietów wykończenia pod klucz: standard i premium. Decydując się na wersję pod klucz, zyskujesz materiały i usługę wykończeniową z niższym podatkiem – 8% VAT, oszczędzisz czas i nerwy, dostaniesz gwarancję i rękojmię, będziesz mieć pewność co do jakości wykonanych prac. Zajrzyj do zakładki “Wykończenie pod klucz” aby dowiedzieć się więcej.

Myślisz o inwestycji w apartamenty w Zakopanem i poszukujesz idealnego rozwiązania? Skontaktuj się z nami. Apartamenty Księżycowe to całoroczny zwrot z inwestycji. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.

TRZYPOZIOMOWY

apartament na parterze

OGRÓD I BALKONY

z widokiem na Tatry

MIEJSCE POSTOJOWE

na terenie osiedla

STREFA

Relax & SPA

Poznaj układ apartamentu Polaris Loft

  • PARTER
  • PIĘTRO
  • PODDASZE
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/12/ASTER-POLARIS-parter.jpg

APARTAMENT POLARIS LOFTI jednostka hotelowa / 47,3 m2

ŁAZIENKA5,1 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM21,0 m2
SYPIALNIA9,8 m2
SYPIALNIA9,9 m2
WIATROŁAP1,5 m2

Pomieszczenia wspólne: 20,7 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 15,4 m2
pomieszczenie gospodarcze: 1,5 m2

https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/12/ORION-POLARIS-pietro.jpg

APARTAMENT POLARIS LOFTII jednostka hotelowa / 42,1 m2

ŁAZIENKA3,1 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM19,1 m2
SYPIALNIA9,8 m2
SYPIALNIA10,1 m2

Pomieszczenia wspólne: 20,7 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 15,4 m2
pomieszczenie gospodarcze: 1,5 m2

https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/12/ORION-POLARIS-poddasze.jpg

APARTAMENT POLARIS LOFTIII jednostka hotelowa / 35,5 m2

ŁAZIENKA2,3 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM13,7 m2
HOL2,3 m2
SYPIALNIA8,5 m2
SYPIALNIA8,7 m2

Pomieszczenia wspólne: 20,7 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 15,4 m2
pomieszczenie gospodarcze: 1,5 m2

Zobacz inne typy apartamentów wybierane przez inwestorów

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 503 135 321

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram