Poznaj apartament
Sirius Loft 100,7 m2

Syriusz to najjaśniejsza z gwiazd na nocnym niebie, znajdująca się w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa. Podobnie w Apartamentach Księżycowych jest to najczęściej wybierana konfiguracja – nasza najjaśniejsza gwiazda – dwupoziomowy loft na piętrze i poddaszu.

Poznaj apartament
Sirius Loft 100,7 m2

Syriusz to najjaśniejsza z gwiazd na nocnym niebie, znajdująca się w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa. Podobnie w Apartamentach Księżycowych jest to najczęściej wybierana konfiguracja – nasza najjaśniejsza gwiazda – dwupoziomowy loft na piętrze i poddaszu.

012345678900123456789001234567890POWIERZCHNIAużytkowa
01234567890PRZESTRONNYCHsypialni
01234567890ŁAZIENKIna każdym piętrze
0123456789001234567890OSOBOWYapartament

SIRIUS LOFTDwupoziomowy apartament

Sirius Loft to dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,7 m2, na piętrze i poddaszu. Funkcjonalnie zaprojektowany z myślą o Twojej rodzinie i odwiedzających Cię gościach.

Całość apartamentu podzielona została na strefę dzienną oraz nocną dla zwiększenia Twojego komfortu. Strefę dzienną na piętrze, tworzy przestronny salon mieszczący dużą, rozkładaną kanapę oraz miejsce do wspólnego spożywania posiłków. Aneks kuchenny, w którym posiłki inspirowane górskimi szczytami będą przygotowywały się same. Dodatkowy pokój na parterze może służyć jako gabinet do pracy lub sypialnia dla przyjmowanych przez gości. Uzupełnienie piętra stanowi duża łazienka, mieszcząca kabinę prysznicową z hydromasażem. Tu życie toczy się przez cały dzień, zaś porą nocną, ukojenie odnajdziesz w strefie nocnej.

Poddasze ma w sobie coś magicznego, coś co sprawia, że klimat sypialni ze skosami jest jedyny w swoim rodzaju. Strefa nocna składa się z dwóch osobnych sypialni, w których z przyjemnością naładujesz siły na kolejny dzień. Dodatkowe pomieszczenie, które możesz zagospodarować na domową biblioteczkę lub pokój odpoczynku. Łazienka, w której zmieścisz wygodny prysznic, by umilić wieczorne kąpiele. Z pokojów wyjścia na balkony, które latem pozwolą na spożywanie posiłków przy zachodzie słońca, ciesząc oko pięknymi, górskimi widokami.

Ogrodzone, strzeżone osiedle z miejscami postojowymi, dostęp do wspólnej strefy Relax & SPA z sauną i jacuzzi oraz wygodnymi szafkami na sprzęt sportowy i mini lobby barem sprawią, że będziesz mieć nieograniczone możliwości wypoczynku i odprężenia, a przy tym bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. Kup i zamieszkaj w Sirius Loft!

Sam zdecyduj o standardzie wykończenia. Apartament może być przygotowany w standardzie deweloperskim, obejmującym tynki, wylewki, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzejniki, okna, drzwi wejściowe, instalację alarmową, domofon. Przeznaczony do indywidualnej aranżacji we własnym zakresie.

Jeśli jednak cenisz swój czas i pieniądze, postaw na pakiet wykończenia pod klucz. Decydując się na apartament w wersji pod klucz, zyskasz materiały i usługę wykończeniową na najwyższym poziomie, oszczędzisz czas i nerwy, dostaniesz gwarancję i rękojmię, abyś miał pewność co do jakości wykonanych prac. Zajrzyj do zakładki “Wykończenie pod klucz” aby dowiedzieć się więcej.

Myślisz o zakupie apartamentu w Zakopanem i poszukujesz idealnego rozwiązania? Nasz projektant wnętrz jest do Twojej dyspozycji, dostosujesz projekt pod swoje preferencje i indywidualne potrzeby. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.

DWUPOZIOMOWY

apartament na piętrze i poddaszu

BALKONY

z widokiem na Tatry

MIEJSCE POSTOJOWE

na terenie osiedla

STREFA

Relax & SPA

Poznaj układ apartamentu Sirius Loft

  • PIĘTRO
  • PODDASZE
https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/10/SIRIUS-pietro.jpg

APARTAMENT SIRIUS LOFTPiętro / 52,8 m2

ŁAZIENKA3,1 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM24,6 m2
HOL4,5 m2
SYPIALNIA10,1 m2
KOMUNIKACJA10,5 m2

Pomieszczenia przynależne na parterze: 8,9 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 5,1 m2

https://ksiezycowezakopane.pl/wp-content/uploads/2020/10/SIRIUS-poddasze.jpg

APARTAMENT SIRIUS LOFTPoddasze / 39 m2

ŁAZIENKA2,3 m2
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM13,7 m2
HOL2,3 m2
SYPIALNIA8,5 m2
SYPIALNIA8,7 m2
KOMUNIKACJA3,5 m2

Pomieszczenia przynależne na parterze: 8,9 m2
wiatrołap: 3,8 m2
komunikacja: 5,1 m2

Zobacz inne typy apartamentów

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 503 135 321

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram