UDOGODNIENIAStworzone z myślą o mieszkańcach

UDOGODNIENIAStworzone z myślą o mieszkańcach

DOŚWIADCZENIEDobrze zaprojektowane

Wnętrza Apartamentów Księżycowych zaprojektowane zostały specjalnie pod apartamenty mieszkalne oraz inwestycyjne, tak aby układy pomieszczeń były jak najbardziej funkcjonalne. Zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne dla wygody przyszłych mieszkańców.

INWESTUJ W GÓRACH Całoroczny zwrot z inwestycji

Zakopane to kurort, w którym sezon turystyczny trwa przez cały rok, zarówno zimą jak i latem. To najczęściej wybierana lokalizacja przez inwestorów.

PARKINGMiejsce dla każdego

Na terenie osiedla zaplanowano miejsce postojowe dla każdego mieszkańca. Nie zabraknie również miejsca na parking dla przyjmowanych gości.

RELAKSStrefa SPA

Na terenie Apartamentów Księżycowych zaplanowano Strefę SPA, w której zadbasz o swoje ciało i zmysły. Po całym dniu, poczujesz chwilę wytchnienia korzystając z sauny lub kojących kąpieli w jacuzzi. Zostaw negatywne emocje za sobą i ciesz się wewnętrzną harmonią w otoczeniu ludowej kultury i góralskich zwyczajów.

OSIEDLEOgrodzone i monitorowane

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Teren osiedla będzie ogrodzony, a przy wjeździe zainstalujemy automatycznie otwierany szlaban z czytnikiem tablic rejestracyjnych.

CHROŃ, TO CO KOCHASZ Szafki narciarskie

Dla entuzjastów sportów zimowych przygotowaliśmy specjalne pojemne szafki narciarskie, otwierane kartą magnetyczną. Stanowią wygodną przechowalnię Twojego ulubionego sprzętu zimowego, takiego jak snowboard, narty czy łyżwy. Zlokalizowane w odrębnej strefie, zagwarantują Ci swobodny dostęp bez wnoszenia sprzętu do Twojego apartamentu.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA Inteligentne zamki do drzwi

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo i funkcjonalne rozwiązania. Apartamenty wyposażone są w bezobsługowe zamki do drzwi. Otworzysz je wygodnie kartą lub kluczem.

LICZY SIĘ WNĘTRZE Wykończenie pod klucz

Oferujemy pakiety wykończenia pod klucz, realizowane specjalnie dla Ciebie. Zapewniamy doradztwo w kwestii rozwiązań technicznych, funkcjonalnych, aż po sam wystrój. Każdy apartament wykończony jest z dbałością o detale, przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Wybierz spośród dwóch dostępnych wariantów: pakiet standard i premium.

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 790 414 110

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram