ZAINWESTUJWybierz stabilny i bezpieczny zysk

Zakopane to kurort, w którym sezon turystyczny trwa przez cały rok. Niezależnie od pory roku do Zakopanego przyjeżdżają tłumy turystów, polskich i zagranicznych. Zimą odwiedzają go miłośnicy białego szaleństwa, a latem wielbiciele pieszych wędrówek.

Wybierając Apartamenty Księżycowe w Zakopanem ze Strefą Relaks & SPA, wybierasz kameralny apartament z własną Księgą Wieczystą. Zyskujesz bezpieczną formę ulokowania kapitału, co daje Ci gwarancję pasywnego przychodu przez cały rok, a za każdym razem kiedy będziesz chciał odwiedzić zimową stolicę - zyskasz darmowy nocleg.

Chcesz zarabiać na wynajmie krótkoterminowym? Apartamenty Księżycowe już od samego projektu zostały zoptymalizowane pod kątem wynajmu krótkoterminowego, tak by zapewnić turystom pełny wygody wypoczynek, a Tobie stabilny i zyskowny zwrot z inwestycji. Dla Inwestorów przygotowaliśmy typy loftów o powierzchniach najczęściej wybieranych przez turystów, tak aby były bezkonkurencyjne w całym mieście!

PEŁNA WŁASNOŚĆ

z odrębną Księgą Wieczystą

BEZPIECZNA

forma ulokowania kapitału

SEZON TURYSTYCZNY

przez cały rok

ZARZĄDZANIE

wynajmem apartamentów

APARTAMENTY INWESTYCYJNE Zobacz trzy najlepsze propozycje dla inwestorów

ZARABIAJNa wynajmie przez cały rok

Według Badań Ruchu Turystycznego w Małopolsce, Zakopane jest drugim, zaraz po Krakowie najczęściej odwiedzanym kurortem turystycznym w województwie Małopolskim. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w Zakopanem!

Zima

Nie od dziś Sylwester kojarzy się z Zakopanem. Ferie to czas na liczne kuligi, narty, snowboard oraz skitury. Zimą uruchamiane są liczne wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego i szkółki narciarskie. Popularnością cieszą się również Kumoterki, podczas których góralskie rodziny prezentują swoje konne zaprzęgi, aby następnie wystartować w wyścigu. Widowisko gwarantowane!

Jesień

Jesień w górach to najpiękniejsze okoliczności przyrody. Warto wybrać się porankiem na górskie szlaki, aby na mniej zatłoczonych, niż dotychczas ścieżkach podziwiać nierealne spektakle na graniach. Poranne mgły i chmury kołyszące się nad górskimi szczytami. Złap świeży oddech!

Lato

Wakacje to czas, kiedy turyści biorą sobie za cel eksplorowanie górskich szczytów. Trasy górskie, ścieżki biegowe i rowerowe są oblegane, a słynne Krupówki tętnią życiem. Sezon letni to również czas okazjonalnych imprez i koncertów. Popularnością cieszą się także rowerowe, ekstremalne wyścigi na Harendzie. Nie zabraknie letnich atrakcji!

Wiosna

Trawa zaczyna się zielenić, a Dolina Chochołowska zakwita pięknymi dywanami fioletowych krokusów. To czas, aby zaplanować zwiedzanie górskich szlaków i zabytków zakopiańskiej architektury. Nie pomińmy, że w pobliżu Zakopanego znajdują się baseny termalne, których dobroczynne działanie pozwoli Ci zregenerować siły. Przywitaj wiosnę!

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

ZADZWOŃ
+48 790 414 110

SKONTAKTUJ SIĘRezerwacja i sprzedaż apartamentów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Obmiar powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wykonano zgodnie z normą pn-iso 9836 z wliczoną powierzchnią pod ścianami działowymi i może ulec zmianie. Część budynku numer lokalu piętro klatka przedstawiona na załączniku aranżacja ma charakter przykładowy, zaś sam załącznik ma charakter poglądowy i na dzień rozpoczęcia sprzedaży może ulec zmianie.

Instagram